O nás

Dovolte mi, krátké představení naší firmy. Věřím, že díky mé dlouhodobé činnosti v oboru vám mohu nabídnout nejen svoji praxi, ale i přehled v sortimentu, mé zkušenosti během vývoje a pokroku v truhlářství, ale i pomoc s návrhem a designem nábytku, doplňků i povrchovou úpravou.

Řemeslu se věnuji již od roku 1978 a soukromě pak podnikám v tomto oboru od roku 1992. Mám bohaté zkušenosti s výrobou nábytku a především postelí. Byl jsem od roku 2004 spolumajitelem firmy DEGR, která se touto výrobou intenzivně zabývala.

Mojí celoživotní snahou je, aby mi práce přinášela radost a uspokojení. Vím, že toho mohu dosáhnout pouze spokojenými zákazníky. Domnívám se, že výrobek námi vyrobený, by měl plnit nejen účel ke kterému je stvořen, ale i se líbit a dělat radost.

Na našich stránkách jsou uvedeny produkty, které zákazníci nejčastěji žádají, ale rádi vám na zakázku uděláme téměř cokoliv, i když to v základní nabídce nenajdete. Proto neváhejte a kontaktujte nás s vašimi přáními, požadavky a zakázkami.