Kancelářský nábytek a domácí pracovny

Kancelářský nábytek nemusí být jen standardní prefabrikát. Využijte prostor vaší kanceláře nebo pracovny naplno. Využijte prázné rohy, prostor pod stoly nebo pod okny. Vyrobíme Vám nábytek na míru, který bude odpovídat nejen vašemu stylu, ale také vypovídat něco o tom, že preferujete kvalitu a chytrá řešení.

Pokud pracujete z domova, zvažte celkový styl vašeho interiéru. Moderních řešení je na trhu hodně, pokud ale máte starožitný nábytek nebo si chcete pořídit pracovnu na chalupě, laminované povrchy najednou vypadají velmi uměle a výběr je malý. Důležitá je i možnost vaši pracovní plochu ukrýt, kdykoli zrovna nepracujete. Pokud si nemůžete dovolit své pracovně vyhradit samostatnou místnost, kde váš tvůrčí nepořádek nebude nikoho rušit, myslete i na ostatní členy rodiny a celkový dojem z prostoru. Měli byste se pořád cítit jako doma.


Pro Vaši inspiraci

Nábytek a doplňky v těchto designech umíme bez problémů replikovat. Inspirujte se. Pokud máte vlastní návrh nebo obrázek z katalogu nebo časopisu, rádi zkusíme vyhovět Vašim konkrétním představám.